دکمه موبایل منو

آخرین اخبار

خانواده‌های دارای سه قلو و بالاتر از خدمات کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند/ چتر حمایتی امداد برای 80 هزار مادر باردار و شیرده
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اضافه شدن خدمات جدید به جامعه هدف این نهاد خبر داد و گفت: خانواده‌های دارای فرزندان سه قلو و بالاتر از برخی خدمات کمیته امداد برخوردار می‌شوند.
 
آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه رهن و اجاره مسکن به مددجویان/ سقف وام در کلانشهرها ۲۰ میلیون تومان است
رئیس کمیته امداد از آغاز مراحل پرداخت وام قرض‌الحسنه رهن مسکن به مددجویان خبر داد و گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای کمک به تامین هزینه‌های رهن و اجاره مسکن مددجویان پیش‌بینی شده است.
 
پیام تقدیر و قدردانی رئیس کمیته امداد از مهندس فتاح
رئیس کمیته امداد در پیامی از تدابیر و خدمات خالصانه رئیس بنیاد مستضعفان به ایتام و نیازمندان تقدیر و قدردانی کرد.
 
واریز وام یک میلیون تومانی برای 577 هزار خانوار مددجو توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از واریز وام یک میلیون تومانی دولت به حساب 577 هزار خانوار مددجو توسط صندوق امداد ولایت خبر داد و گفت: مددجویانی که در مرحله نخست این وام را دریافت نکرده‌اند، کد ملی خود را به شماره 6369 پیامک کنند.
 
​کمک 100 میلیارد تومانی کمیته امداد به مددجویان و نیازمندان برای مقابله با کرونا
رئیس کمیته امداد از کمک 100 میلیارد تومانی این نهاد به مددجویان و نیازمندان برای پیشگیری از کرونا خبر داد و گفت: بیش از 550 هزار خانوار، از بسته‌های بهداشتی و کمک‌های نقدی این نهاد در مقابله با کرونا برخوردار شدند.
 
نخستین مرکز اطعام مهدوی آغاز به کار کرد/ توزیع پنج میلیون بسته غذای گرم میان نیازمندان در ماه رمضان
رئیس کمیته امداد در مراسم راه‌اندازی نخستین مرکز اطعام مهدوی (طرح همسفره)، از برنامه‌ریزی برای توزیع پنج میلیون بسته غذایی گرم میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
 
اختصاص 50 میلیارد تومان برای ارائه خدمات درمانی به 80 هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار برای ارائه خدمات درمانی به 80 هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت این نهاد خبر داد.
 
کمک 40 میلیارد تومانی کمیته امداد به نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از کمک 40 میلیارد تومانی این نهاد برای نیازمندان غیر تحت حمایت خبر داد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات اهدایی بنیاد مستضعفان با اولویت ساکنان حاشیه شهرها و مشاغل آسیب‌دیده از کرونا توزیع خواهد شد.
 
اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کمیته امداد با ارائه خدمات غیر حضوری به مددجویان
مدیرکل بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کمیته امداد خبر داد و گفت: در همین راستا تمام خدمات این نهاد به صورت آنلاین و غیر حضوری در دسترس مددجویان و متقاضیان قرار گرفته است.
 
بهره مندی مددجویان و نیازمندان در کمیته امداد از خدمات غیر حضوری
بهره مندی مددجویان و نیازمندان در کمیته امداد از خدمات و روش‌های غیر حضوری و رسیدگی به درخواست‌های آنها در دوره شیوع بیماری کرونا به صورت اینترنتی یا از طریق سامانه تلفنی، همچنان ادامه دارد.
 
پرداخت ۲ برابری مستمری به مددجویان سیل‌زده کرمانی و هرمزگانی در فروردین‌ماه
رئیس کمیته امداد از پرداخت ۲ برابری مستمری فروردین‌ماه برای مددجویان سیل‌زده استان کرمان و هرمزگان با مساعدت بنیاد مستضعفان خبر داد.
 
ارائه 51 هزار کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت در سال 98
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 51 هزار خدمت جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت و خانواده‌های نیازمند در سال 98 خبر داد و گفت:
 
توزیع 25 هزار بسته بهداشتی پیشگیری از کرونا میان مددجویان کمیته امداد
مدیرکل بهداشت، بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد از توزیع 25 هزار بسته بهداشتی پیشگیری از کرونا میان مددجویان کمیته امداد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مراکز نیکوکاری و گروه های جهادی خبر داد.
 
تشریح اقدامات کمیته امداد برای مقابله با بیماری کرونا در میان مددجویان
مدیرکل بهداشت، بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد از اختصاص کمک 50 میلیارد ریالی بانک سینا به کمیته امداد خبر داد و گفت: این مبلغ به منظور حمایت از مددجویان در هفت استان با بالاترین میزان شیوع کرونا هزینه می‌شود.
 
پاسخگویی به درخواست‌های مددجویان و نیازمندان در کمیته امداد غیرحضوری شد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با تشریح روش‌های غیر حضوری رسیدگی درخواست‌های مددجویان و نیازمندان در دوره شیوع بیماری کرونا گفت: تا پایان بحران کرونا در کشور، ثبت درخواست‌های مددجویان به صورت اینترنتی یا از طریق سامانه تلفنی ارتباطات مردمی انجام خواهد شد.
 
اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای توزیع بسته‌های بهداشتی میان مددجویان/ درآمد طرح‌های اشتغال مددجویان به 8300 میلیارد تومان رسید
رئیس کمیته امداد از اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای توزیع بسته‌های بهداشتی مقابله با کرونا میان مددجویان خبر داد و گفت: سازمان بیمه سلامت تمام هزینه‌های درمان کرونا برای مددجویان کمیته امداد را تقبل کرده است.
 
ارائه آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای مددجویان کمیته امداد
مدیرکل بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان از ارائه آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای جامعه هدف کمیته امداد خبر داد و گفت: کمیته امداد مطابق پروتکل‌های وزارت بهداشت، موارد ضروری و نکات بهداشتی لازم را به صورت پیامک به مددجویان اطلاع‌رسانی می‌کند.
 
ارائه 40 هزار کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت در 10 ماهه سال جاری
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 40 هزار خدمت جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت و خانواده‌های نیازمند خبر داد و گفت: با تخصیص اعتبار لازم، صف جهیزیه در کمیته امداد تا پایان سال صفر خواهد شد.
 
تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق مجلس
رئیس کمیته امداد از تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد و گفت: 10 میلیون تومان بلاعوض و 40 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان سیل‌زده جنوب کشور ارائه می‌شود.
 
حمایت کمیته امداد از تحصیل 78 هزار دانشجو در سراسر کشور
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به حمایت این نهاد از 78 هزار دانشجو در سراسر کشور، گفت: حدود هزار نفر از این دانشجویان در مقطع دکترا مشغول تحصیل هستند.
 
ارائه 24 هزار مورد کمک هزینه ازدواج به مددجویان کمیته امداد در 6 ماه نخست سال جاری
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 24 هزار مورد کمک هزینه ازدواج به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
 
تفاهم‌ کمیته امداد با دولت برای اختصاص 500 میلیارد تومان به محرومیت‌زدایی مناطق مختلف
رئیس کمیته امداد با اشاره به تفاهم‌نامه با دولت برای ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به محرومیت‌زدایی مناطق مختلف، گفت: با پیشنهاد استاندار کرمانشاه، مسکن اجتماعی به نیازمندان با اولویت به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود.
 
واگذاری امور مددکاری زنان سرپرست خانوار به ادارات بانوان کمیته امداد
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه ۷۰ درصد خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد زنان سرپرست خانوار هستند، گفت: واگذاری امور مددکاری زنان سرپرست خانوار به ادارات بانوان کمیته امداد در چند استان آغاز شده است.
 
تکریم سالمندان نشان‌دهنده معنویت و دینداری جامعه است
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اهمیت فرهنگ‌سازی برای تکریم سالمندان در جامعه گفت: گرامیداشت سالمندان نباید تنها در یک روز به صورت نمادین انجام شود؛ بلکه هر روز سال باید روز گرامیداشت سالمندان باشد.