دکمه موبایل منو

آخرین اخبار

ارائه 24 هزار مورد کمک هزینه ازدواج به مددجویان کمیته امداد در 6 ماه نخست سال جاری
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 24 هزار مورد کمک هزینه ازدواج به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
تفاهم‌ کمیته امداد با دولت برای اختصاص 500 میلیارد تومان به محرومیت‌زدایی مناطق مختلف
رئیس کمیته امداد با اشاره به تفاهم‌نامه با دولت برای ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به محرومیت‌زدایی مناطق مختلف، گفت: با پیشنهاد استاندار کرمانشاه، مسکن اجتماعی به نیازمندان با اولویت به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود.
واگذاری امور مددکاری زنان سرپرست خانوار به ادارات بانوان کمیته امداد
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه ۷۰ درصد خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد زنان سرپرست خانوار هستند، گفت: واگذاری امور مددکاری زنان سرپرست خانوار به ادارات بانوان کمیته امداد در چند استان آغاز شده است.
تکریم سالمندان نشان‌دهنده معنویت و دینداری جامعه است
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اهمیت فرهنگ‌سازی برای تکریم سالمندان در جامعه گفت: گرامیداشت سالمندان نباید تنها در یک روز به صورت نمادین انجام شود؛ بلکه هر روز سال باید روز گرامیداشت سالمندان باشد.
یک چهارم سالمندان کشور تحت حمایت کمیته امداد هستند+اینفوگرافیک
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه سالمندان حدود 40 درصد جامعه تحت حمایت کمیته امداد را تشکیل می‌دهند، گفت: بیش از یک میلیون و 600 هزار سالمند از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند.
374 هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند+ اینفوگرافیک
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به خدمات این نهاد به دانش‌آموزان تحت حمایت، گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید، 374 هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد راهی مدارس سراسر کشور شدند.
ارائه 96 هزار بسته خدمتی در حوزه ازدواج به مددجویان تحت حمایت امداد + اینفوگرافیک
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 96 هزار بسته خدمتی در حوزه ازدواج به مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال 97 تا کنون خبر داد.
هیچکس نباید از مراجعه به کمیته امداد نا امید برگردد/ضرورت گسترش فرهنگ سرکشی به نیازمندان
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه مددکاران خط مقدم این نهاد محسوب می‌شوند، گفت: در برخورد با نیازمندان باید تواضع، تکریم و خوشرویی را مد نظر داشته باشیم و هیچکس نباید از مراجعه به کمیته امداد نا امید برگردد.
بیش از 2 میلیون خانوار تحت حمایت امداد سبد کالای نقدی ماه رمضان را دریافت کردند
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز سبد کالای نقدی به بیش از 2 میلیون خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: میانگین رقم واریزی برای خانوارهای مددجویان 200 هزار تومان است.
واریز نقدی سبد غذایی ماه رمضان برای مددجویان امداد و بهزیستی تا پایان امشب
رئیس کمیته امداد از واریز نقدی بسته غذایی به ارزش 478 میلیارد تومان به حساب خانواده های تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی تا پایان امشب خبر داد و گفت: این مبلغ از 100 هزار تا 300 هزار تومان با توجه به تعداد اعضای خانوار، متغیر است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد منصوب شد
سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد را منصوب کرد.
پرداخت کمک‌هزینه رهن و اجاره به مددجویان سیل‌زده تا اتمام بازسازی منازل مسکونی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: تا اتمام کار تعمیرات و بازسازی منازل مددجویان آسیب‌دیده از سیل، کمک هزینه رهن و اجاره واحد مسکونی به خانواده‌های تحت حمایت پرداخت می‌شود.
جزئیات واگذاری بیمه مددجویان شهری به بیمه سلامت/ برنامه های امداد برای تقویت بیمه‌های تکمیلی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با تشریح جزئیات واگذاری بیمه یک میلیون مددجوی شهری به بیمه سلامت گفت: مددجویان 2 ماه زمان دارند تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، دفترچه‌های جدید خود را به صورت رایگان دریافت کنند.
بیمه پایه یک میلیون مددجوی شهری به بیمه سلامت واگذار شد/ صدور رایگان دفترچه بیمه برای مددجویان
رئیس کمیته امداد از یکپارچه شدن بیمه درمان تمامی مددجویان امداد خبر داد و گفت: بیمه پایه یک میلیون مددجوی شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت، به سازمان بیمه سلامت ایران واگذار شد.
پرداخت کمک بلاعوض به آسیب دیدگان سیل اخیر در استان گلستان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پرداخت کمک بلاعوض به مددجویان آسیب دیده از سیل اخیر خبر داد و گفت: مرحله دوم کمک بلاعوض به این مددجویان فردا پرداخت می‌شود.
عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود
رئیس کمیته امداد گفت: عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و به صورت نقدی قابل برداشت خواهد بود.
آغاز ثبت اینترنتی درخواست خدمات برای مددجویان امداد از امروز
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از آغاز ثبت اینترنتی درخواست خدمات امدادی خبر داد و گفت: مددجویان تحت حمایت از امروز 14 اسفندماه می‌توانند درخواست ارائه 10 خدمت در حوزه‌های مختلف را به صورت اینترنتی ثبت کنند.
خدمات کمیته امداد به خانواده‌های نیازمند در حوزه مرگ مغزی و دریافت عضو
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از امضای تفاهم‌نامه با انجمن اهدای عضو ایرانیان خبر داد و گفت: خانواده‌های نیازمندی که سرپرست آنان دچار مرگ مغزی و اهدای عضو شده است، از خدمات حمایتی کمیته امداد برخوردار می‌شوند.
خدمات ویژه کمیته امداد به 247 روستای محروم/ اختصاص دو نوبت سبد کالا تا پایان سال
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه خدمات ویژه به 247 روستای محروم خبر داد و گفت: با پیشنهاد رئیس کمیته امداد و موافقت رئیس جمهور تا پایان سال دو نوبت سبد کالا به مددجویان این نهاد اختصاص می یابد.
28 مددجوی نخبه با کسب رتبه زیر 150 وارد دانشگاه شدند+اینفوگرافیک
مدیر‌کل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد با اعلام بهره‌مندی 57 هزار دانشجو از خدمات تحصیلی این نهاد، گفت: 28 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، با کسب رتبه زیر 150 کنکور، به‌ عنوان نخبه تحصیلی امسال وارد دانشگاه شدند.
بهره‌مندی تمامی مددجویان کمیته امداد از بیمه تکمیلی + اینفوگرافیک
همه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از بسته ویژه خدمات بیمه تکمیلی درمان برخوردار هستند.
بهره‌مندی 2 میلیون و 70 هزار خانوار از بسته حمایتی دولت
دو میلیون و 70 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد از بسته حمایتی مرحله اول بهره‌مند شدند.
اختصاص 31 میلیارد تومان به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد
امسال 31 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اختصاص یافته است.
اختصاص اعتبار 150میلیارد ریالی برای روستاهای فاقد برق
امسال 180 روستای فاقد برق توسط کمیته امداد شناسایی شد، که پس از نیازسنجی‌های صورت گرفته مبلغ 150میلیارد ریال برای رسیدگی به وضعیت ساکنان این روستاها اختصاص داده شده است.
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
var items = $('');var count = items.length;$(document).ready(function() {verticalRepeaterMediaQueries.checkMedia('pnlVertical', items, count); $(window).bind('resize', function() { verticalRepeaterMediaQueries.checkMedia('pnlVertical', items, count);});}); $(document).ready(function() {ArrangePagingLayer('ctl00_cphMiddle_Sampa_Web_View_NewsAgencyUI_NANewsList00cphMiddle_23284_pgItems_pnlPager');});$(window).resize(function () {ArrangePagingLayer('ctl00_cphMiddle_Sampa_Web_View_NewsAgencyUI_NANewsList00cphMiddle_23284_pgItems_pnlPager');});ArrangePagingLayer('ctl00_cphMiddle_Sampa_Web_View_NewsAgencyUI_NANewsList00cphMiddle_23284_pgItems_pnlPager');